На Харківщині при евакуації пацієнтів психіатричної лікарні загинули медики
Чотири медичні працівники загинули, двох пацієнтів було поранено під час евакуації медичного закладу в селі Стрілече Харківського району.
Про це повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.
Читайте також: Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів Харківщини
“Медичні працівники навіть під обстрілами, ризикуючи життям, намагалися врятувати хворих. Вдалося евакуювати 30 пацієнтів, всього ж у закладі – понад 600. Під час евакуації – росіяни почали масований обстріл. За попередніми даними, на жаль, загинули 4 медичні працівники, 2 пацієнти поранено”, – повідомив він.
Нагадаємо, за добу на Харківщині окупанти вбили трьох осіб , у тому числі дитину.





