• Чт 06.11.2025
  • Харків  +7°С
  • USD 42.07
  • EUR 48.34

У повітряному просторі однієї з громад Харківщини літатиме безпілотник

Суспільство   
У повітряному просторі однієї з громад Харківщини літатиме безпілотник Фото: Роганська селищна рада

У Роганській громаді запустять безпілотник для картографічної зйомки.

З 18 квітня над територією Роганської громади буде проводитись картографічна зйомка з повітря. Для цього буде використовуватись безпілотний літальний апарат, повідомили в Роганській селищній раді.

У селищній раді наголосили, що зазначене питання було погоджене з Харківською обласною військовою адміністрацією, а зйомка необхідна для отримання важливої інформації, що допоможе у відновленні та подальшому розвитку громади.

Мешканців громади попросили зберігати спокій під час проведення картографічної зйомки.

“БпЛА не становить небезпеки для нашої громади, і його рухи будуть контролюватись фахівцями”, – зазначили у селищній раді.

Читайте також: Харківські “Бешкетники Сірка” показали, як полювали на окупантів (відео)

Автор: Вікторія Яковенко
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «У повітряному просторі однієї з громад Харківщини літатиме безпілотник», то перегляньте більше у розділі Суспільство на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 18 Квітня 2023 в 12:20;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Вікторія Яковенко у цій статті розкриває тему новин про те, що "У Роганській громаді запустять безпілотник для картографічної зйомки.".