• Воскресенье 12.07.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.54

Рейтинг європейських міст, найбільш придатних для життя

Культура    1027
Рейтинг європейських міст, найбільш придатних для життя

Трудова міграція, мандри світом та Європою, постійний рух у пошуках комфорту – все це є реальністю життя мешканців заможних країн. У пошуках щастя мільйони людей щодня подорожують світом. То де ж краще оселитися?

Рейтинг привабливіших для життя міст для життя очолив Копенгаген, столиця Данії. Також у Данському королівстві непогано ведеться в Орхусі.

На другому місці – столиця Швейцарії Берн. Серед швейцарських міст в першу двадцятку потрапили також Женева, Базель, Цюріх.

Разом із столицями швейцарських кантонів, чотири Нідерландських мегаполіси – Гаага, Ейндховен, Амстердам та Роттердам і три німецькі міста – Бонн, Мюнхен та Гамбург – складають такий собі міцний “кістяк європейського благополучя”. Він доступний середньостатистичнму мігрантові, котрий прагне натуралізуватися в іншомовному середовищі. Поруч можна поставити німецькомовні міста  Відень та Люксембург.

На Скандинавському півострові комфортними та безпечними визнано Стокгольм і Гетеборг (Швеція), а також норвезький Ставангер. На острівній частині Європи хороші умови в Едінбургу (Шотландія) та Дубліні (Ірландія).

Прикметно, що до переліку не увійшли ані Рим, ані Париж, ані Мадрид. У списку взагалі немає міст, розміщених у романомовних країнах, якщо не рахувати Женеву.

Міста, визнані комфортними та безпечними, розташовані, переважно, в країнах, народам яких притаманні високий рівень організованості та дисципліни. Можливо, саме в цьому причина заможного та безпечного життя? Є над чим замислитися, обираючи, яку мову вивчати.

Рейтинг міст, найбільш привабливих для життя подано в британському електронному виданні “Independent” (“Незалежне”)

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.