• Вторник 07.04.2020
  • Харьков +3.87°С
  • USD 27.24
  • EUR 29.38

У Люксембурзі громадський транспорт став безкоштовним

Мир    1496
У Люксембурзі громадський транспорт став безкоштовним

Завдяки безкоштовній роботі громадського транспорту, влада Люксембургу розвантажує дороги від напливу автомобілів.

Як розповідає “Deutsche Welle”, в Люксембурзі від суботи 29 лютого весь громадський транспорт, а саме – залізниця (за винятком проїзду в першому класі), автобуси (крім кількох нічних рейсів) і трамваї, став безкоштовним для пасажирів.

Міністерство сталого розвитку герцогства, в структуру якого входить департамент транспорту, наголошує, що подібні заходи раніше приймалися окремими містами. Це вперше такі дії застосовані до території цілої країни. Розмір витрат – 41 млн євро. Вони будуть покриті за рахунок податків.

Зміни, які влада назвала “важливою соціальною мірою”, торкнуться майже 40 відсотків домогосподарств. Забезпечення повністю безкоштовного проїзду зажадає додаткових витрат в розмірі 41 млн євро на рік, які будуть отримані за рахунок податкових зборів.

Площа Великого Герцогства Люксембург становить 2 590 квадратних кілометрів, що всього на 63  квадратних кілометрів менше за разом узяті території Харкова та Харківського і Дергачівського районів, котрі його оточують.

Населення країни становить 607 тисяч осіб. Щодня на роботу в Люксембург приїздять близько 200 тисяч осіб з Німеччини, Франції та Бельгії. Щоб уявити, багато це чи мало, розглянемо статистику.

Разом це у 2,12 рази менше, ніж кількість усього населення Харкова та мешканців прилеглих до нього Харківського і Дергачівського районів. Особливо показовими цифри виглядають на тлі того факту, що велика кількість людей з цих двох районів щодня приїздить до обласного цетру на роботу та навчання.

Недавно ми повідомляли, що питання проїзду пільговиків Харківщини має вирішитись найближчим часом.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.