• Среда 13.11.2019
  • Харьков +4°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

У Харкові відбудеться благодійний концерт «Класична феєрія» (відео)

Культура    1009
У Харкові відбудеться благодійний концерт «Класична феєрія» (відео)

Виручені від продажу білетів гроші спрямують на придбання принтеру Брайля для дітей із вадами зору. 

Відомі музиканти з різних країн готуються до концерту. В програмі виступу: класична музика та безліч сюрпризів для глядачів. Один із організаторів заходу Сергій Дворниченко розповідає, що 60%  місць у залі безкоштовно віддадуть дітям з інтернатів, дитячих будинків та малозабезпеченим і багатодітним сім’ям. Решту білетів продадуть.

 Сергій Дворніченко, організатор концерту «Класична феєрія»

Все средства, собранные с продажи билетов на концерт, пойдут на покупку принтера Брайля, и эта машина стоит не очень малых денег, поэтому мы надеемся, что все придут на концерт и купят билеты. Нам будет достаточно этого, чтобы приобрести этот принтер.

В «Класичній феєрії» безкоштовно беруть участь музиканти світового рівня. Засновник і художній керівник концерту Олександр Дворніченко каже, що почути їх в Україні майже неможливо. Їх гонорари обчислюються десятками тисяч євро. Також на концерті буде віолончеліст Ласло Феніо і скрипаль Даніїл Австріх. Олександр Дворніченко пояснює, що ці люди намагаються допомогти дітям не вперше.

 Олександр Дворніченко, художній керівник проекту «Класична феєрія»

В этом проекте наши международные друзья и музыканты из разных стран мира привозят интересные программы: те, которые еще не исполнялись вообще в нашей стране. Они или написаны специально для каждого музыканта. Мы всегда составляем программу таким образом, чтобы детям было удобно, комфортно и это была настоящая популяризация классической музыки. 

Даніїл Австріх — скрипаль і близький друг Сергія Дворніченко. Вже шостий раз він приїжджає виступати до Харкова. Розповідає, що коли вперше Сергій запропонував йому взяти участь у благодійному концерті, він із задоволенням погодився.

Даніїл Австріх, скрипаль

Потрясающе, что средства мы собираем, но все-таки для меня, в первую очередь, важно, что есть возможность сыграть для такого большого количества детей, которые потом вырастут и, может быть, будут помнить об этом концерте. Мы для себя тоже делаем публику на будущее. 

Благодійний концерт «Класична феєрія» відбудеться завтра о 18:30 на головній сцені ХНАТОБу. Вартість білетів починається від 300 гривень.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.