• Среда 12.08.2020
  • Харьков +20°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

На Харківщині стартувала приписна кампанія (відео)

Общество    1329
На Харківщині стартувала приписна кампанія (відео)

17 -річні хлопці мають з’явитися до призовних дільниць для постановки на облік. 

Хлопці, яким цьогоріч виповнюється 17 років, обов’язково повинні пройти приписку до призовних дільниць. У 2018 до військкоматів звернулися 8690 юнаків. Від процедури звільняються ті, хто мають тяжкі захворювання або позбавлені можливості вільно пересуватися.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військкомату

Військовий квиток, якщо медичною комісією буде визнаний непридатним за станом здоров’я, якщо буде визнаний придатним за станом здоров’я, то буде отримано посвідчення про приписку. Це посвідчення є основним, або є одним з основних документів для вступу у вищі навчальні заклади. 

У минулому році для служби в Збройних силах за контрактом були відібрані 2100 кандидатів, 7% з яких – жінки. Були сформовані частини десанту штурмових та сухопутних військ, морської піхоти. Як і раніше, контракт можуть підписати громадяни України віком від 18 до 60 років.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військкомату 

Для рядового складу контракт може бути підписаним на 3 роки, для сержантського складу на 5 років, для учасників бойових дій, починаючи з 2014 року, короткостроковий контракт на 6 місяців.

Калгушкін розповідає, що цьогоріч заробітна плата військових зросла до 10800 гривень. Усі бійці мають соціальний пакет, який надає право на безкоштовне медичне забезпечення, відпустки, одяг, додаткові гроші на розв’язання соціально-побутових проблем.

Олексій Максимов, директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА 

Утворена і набула, впевнено можу сказати, абсолютної боєздатності 113-та окрема бригада територіальної оборони Харківської області. Є штаб бригади, весь їх командний склад, приписаний особовий склад.

Чиновник звітує, що на зміцнення матеріально-технічної бази територіальної оборони було виділено 2 мільйони 900 тисяч гривень. Також проводилися збори та тренування військових. За словами Максимова, бійців 92 бригади повністю забезпечили житлом.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.