• Вторник 26.05.2020
  • Харьков +13°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.32

Польща – найбільший партнер Харківської області у Євросоюзі, – Світлична (відео)

Общество    381
Польща – найбільший партнер Харківської області у Євросоюзі, – Світлична (відео)

Юлія Світлична очолила делегацію Харківської області у Варшаві.

Шляхи розширення постачання агропродукції на європейський ринок, можливості залучення інвестицій у переробну промисловість і виробництво готових харчових продуктів на території Харківщини. Такі питання обговорювали голова облдержадміністрації Юлія Світлична та керівники Польсько-азіатської торгової палати під час зустрічі у Варшаві. Також стало відомо, що Харківщина спільно з Польщею розширюватимуть присутність на азійському ринку.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Сьогодні ми мали зустрічі дуже важливі з керівництвом Польсько-азійської торгової палати та керівництвом Мазовецького воєводства і лідером варшавської вузівської науки- Варшавським університетом. Мали вагомі розмови, щодо поглиблення нашої співпраці. І веземо цілий пакет нових проектів на території області. У переробної галузі, машинобудування, ІТ сфері. І нові проекти у сфері науки для нашої талановитої молоді. 

Сторони домовилися організувати у Польщі низку презентаційних заходів харківських ІТ-компаній, а також про співпрацю українських та польських промислових підприємств для реалізації спільних проектів на ринках Азії.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Зовнішньоекономічні зв’язки збільшилися в 1,5 разів. Експорт харківських підприємств збільшився в 1,7 раза. Отже, ми бачимо потенціал і сьогодні час для того, співпрацювати та розвиватися. Це наш шлях ми йдемо ним.

Юлія Світлична очолила делегацію Харківської області, до складу якої увійшло керівництво регіону, депутати обласної ради та представники бізнесу.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.