• Среда 23.09.2020
  • Харьков +23.95°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Самогубство або замах на вбивство: подробиці падіння студента з вікна харківського гуртожитку (відео)

Общество    3941
Самогубство або замах на вбивство: подробиці падіння студента з вікна харківського гуртожитку (відео)

Харківські правоохоронці продовжують розбиратися в обставинах падіння студента з вікна шостого поверху.

Гуртожиток академії фізичної культури. За вікном ніч, на годиннику – 2:30. Раптово з вікна шостого поверху випадає студент першого курса Артур Мартиросян.

Світлана Єченіна, кореспондентка
Свідки пригоди кажуть, Артур впав тут. Потім підвівся та побіг в бік парковки, де переліз через залізний паркан та сховався під однією з автівок. 

Падіння та свої подальші дії хлопець згадує на лікарняному ліжку. Він каже: випав не сам, йому допомогли знайомі. Шестеро хлопців, з якими Артур відпочивав, начебто, намагалися підкинути до його кімнати підозрілі речі. Юнак дочекався поки ті підуть та став викидати підкинуте у вікно.

Артур Мартиросян, постраждалий
Минуты две-три проходит, выбивается дверь в мою комнату и, получается, начинается бойня. Они начинают драться, достают электрошокер, нож. Я между нами ставлю стол, подхожу ближе к окну и начинаю звать на помощь.

Потім, додає юнак, непрохані гості виштовхнули його з вікна. Після падіння Артур не просто вижив, а зрозумівши, що його кривдники спускаються вниз, ще зміг сховатися під автівкою на парковці, розповідає вже батько хлопця. Чоловік додає: раніше його син у подібні ситуації не потрапляв, адже з 10 років завзято займається бойовими мистецтвами.

 Серго Мартиросян, батько Артура
Парень только приехал из Европы, он прошел допинг-контроль, он в сборной страны. Понимаете, у него через две-три недели сборы, он в октябре должен был ехать на чемпионат мира. Парень постоянно под наблюдением режима, под наблюдением врачей…анализы …и тут…у меня шок. 

А ось – охоронець парковки Андрій, який того вечора охороняв об’єкт. Каже: хлопець поводився дуже дивно.

Андрій, охоронець парковки
 Он укрывался под дном. Полицию он не узнавал. Опять же полицейским сказал: “Вызовите полицию”. Потом, когда приехал второй экипаж, женщина увидела сумку, попросила позвать полицейских – я позвал и когда пришел он уже в дровах там ковырялся. 

У гуртожитку, де мешкає Артур, кажуть: раніше хлопець ніяк не привертав до себе уваги.

Тетяна, вахтерка
Он нарушал порядок? – Да нет, вроде бы, не был замечен в чем-то таком. Вроде, нормальный мальчишка. Ну, у нас студентов мало именно наших. В основном, у нас иностранцы и у нас жильцы наши – преподаватели, в общем, семейные живут. 

Медики виявили у спортсмена перелам стегна та зміщення таза. А в обставинах пригоди продовжують розбиратися правоохоронці. Артур вже надав свої перші свідчення слідчому. Справа кваліфікована як “замах на умисне вбивство” з приміткою “самогубство”.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.