• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +14.27°С
  • USD 26.91
  • EUR 29.62

Як підготуватись, щоб вдало і безпечно подорожувати автостопом (відео)

Общество    419
Як підготуватись, щоб вдало і безпечно подорожувати автостопом (відео)

Це один з найпопулярніших видів туризму серед молоді.

Минула більша частина літа, але так і не вдалося накопичити гроші на відпустку? Є вихід – автостоп. Це досить дешевий варіант туризму, але мандрівника можуть очікувати, як пригоди, так і небезпека.

Олександр Шемаєв, кореспондент
Автостоп вважають найдешевшим способом мандрів по країні, або по світу. У цій справі головне – терпіння, адже іноді чекати на попутний автомобіль доводиться дуже довго. Також не можна забувати про безпеку, себто впевнитися, що водій не підозрілий.

Журналістка Аліка Піхтерева захоплюється автостопом чотири роки. Дівчина запевняє, щоб займатися таким різновидом мандрів, потрібно мати неабияку вдачу і бути комунікабельним. По-перше, автомобіль можна чекати як півдня, так і хвилин 20. По-друге, важливо вміти підтримувати розмову у дорозі.

Аліка Піхтерева, журналістка
У нас еще есть такая традиция – мы всегда пытаемся как-то задобрить бога дороги. Мы выходим на трассу и бросаем монетку и автостоп потом идет легче. Однажды мы забыли бросить монетку и не могли уехать часа полтора. 

Як розповідає дівчина, “автостопщики” рідко платять за проїзд грошима. Їхня валюта – спілкування з водієм. Зазвичай дальнобійники підбирають таких мандрівників для того, щоб не було сумно у далекій дорозі. У свою чергу, як розповідають у одному з харківських туристичних агенств, містяни віддають перевагу курортам у Єгипті та Турції, Мальдівах та Португалії, також їздять до Одеси та на узбережжя Азовського моря.

 Олена Реблян, турагент
Если говорить не только о море, то это конечно же Карпаты. Там люди отдыхают и летом и зимой. Там много баз с отелями, с открытыми и закрытыми басейнами, чтоб как-то заменить людям море, которого там нет. Люди часто выбирают Карпаты для летнего отдыха. 

Турагентка радить: якщо коштів на відпочинок у готелі не вистачає, то завжди можна переночувати у туристичному наметі.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.