• Пятница 06.12.2019
  • Харьков -2°С
  • USD 23.88
  • EUR 26.49

Сад Шевченка заполонили нові скульптури відомих харків’ян (відео)

Культура    3212
Сад Шевченка заполонили нові скульптури відомих харків’ян (відео)

Нещодавно на одній з алей з’явилася лавка із співаком та актором Марком Бернесом. Також в саду встановлюють бронзові зображення співачки Клавдії Шульженко і композитора Ісаака Дунаєвського.

Нові скульптури Леся Курбаса та Іллі Репіна стали одними з найулюбленіших фотозон у саду Шевченка. Кожен приміряє взуття й капелюх актора та намагається стати героєм картини відомого художника.

Миколай та Світлана, харків’яни
Это известные люди, их вспоминают. Кто не знает – тем рассказывают. Напевают из произведения. Супер!.

Юрій та Ольга , харків’яни
Пока только двух персонажей видели. Очень красивые и интересные.

На цьому тижні були встановлені бронзові статуї одразу трьох відомих харків’ян: Марка Бернеса, Клавдії Шульженко та Іссака Дунаєвського. Їх створив скульптор Катіб Мамедов.

Катіб Мамедов, скульптор
Это гениальные харьковчане, это идеальные люди. Где-то около года мы работали – от эскиза до исполнения. Это настолько быстрый срок. Искусство не любит суеты, но хорошо все идет.

Скульптура Марка Бернеса знаходиться неподалік нового озера. Композиція зображує співака в зрілому віці, він присів на лавку та віддається спогадам, слухаючи пісні з патефону.

Катіб Мамедов, скульптор
Он задумчив и немного улыбается слушая свои же произведения. А собака, что сидит возле него – это символ доброты и верности.

Статуї співачки Клавдії Шульженко і композитора Ісаака Дунаєвського встановили біля палацу дитячої та юнацької творчості. Дунаєвський акомпанує Шульженко на роялі. У руках артистки знаменита синя хусточка, про яку вона співала на фронтових концертах. Поки що скульптури закриті, комунальники закінчують встановлення. Всередині рояля будуть живі квіти. Офіційно композицію планують відкрити наступного тижня.

Юлія Бойко, кореспондентка
Також згодом на алеях з’являться пам’ятники академіку Володимиру Вернадському та актору Леоніду Бикову. Усього сад Шевченка прикрашатимуть скульптури семи відомих харків‘ян.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.