• Среда 02.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.56
  • EUR 34.22

У спорткомплексу “Металіст” з’явився новий хазяїн

Общество    874
У спорткомплексу “Металіст” з’явився новий хазяїн

Віднині державне підприємство “Харків-Арена” є володарем майна спортивного комплексу “Металіст”. Розпорядження підписав голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

Затверджено статут, в якому зазначено, що новостворена юридична особа є унітарною, державною і комерційною: “Діяльність Підприємства спрямована на організацію та проведення спортивних, фізкультурно-оздоровчих і культурно-масових заходів, надання послуг, пов’язаних з фізкультурно-оздоровчою та спортивною сферами, створення сприятливих умов для занять фізичною культурою і спортом, з метою забезпечення розвитку національних видів спорту та іншої спортивної діяльності на території підприємства, вдосконалення матеріально-технічної бази Підприємства та отримання прибутку”.

“Харків-Арена” опікуватиметься майном, конфіскованим у колишнього володаря команди “Металіст” Сергія Курченка. Діяльність підприємства складається із організації роботи спортклубів, підтримання та поліпшення функціонування спортивних споруд, здійснення пасажирських перевезень наземним транспортом, надання в оренду (суборенду) власного чи орендованого майна тощо.

Як повідомлялося, Сергій Курченко намагався в суді скасувати накладені на нього персональні санкції.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.