• Воскресенье 12.07.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.54

Сексизм і Голівуд: помилка Джима Керрі

Культура    483
Сексизм і Голівуд: помилка Джима Керрі

Жарти сексуального характеру, здебільшого, не вважаються неприпустимими в Україні. А ось у США можна зазнати серйозних репутаційних втрат через подібний гумор. Нещодавно в халепу втрапив популярний комедійний актор.

Джима Кері жостко розкритикували користувачі англомовного сектору мережі Facebook за жарт, який багато хто з українських чоловіків, напевно, вважав би компліментом.

Журналістка Шарлот Лонг, в інтерв’ю, приуроченому до прем’єри стрічки “Сонік в кіно”, не приховуючи захоплення його успіхом, запитала у Кері чи має він досі мрії, котрих не справдив. Несподівано 58-річний комік відповів: “Лишилася лише ти!” Лонг відреагувала нейтрально, але щиро: “Ого! Не знаю що й сказати!” “Просто знай про це”, – заявив Кері.

Не важило: в такий спосіб він хотів пожартувати чи, може, справді збирався спокусити журналістку – історія потрапила на шпальти. Слова актора викликали потужну негативну реакцію у соцмережах. Його назвали «огидним типом, що дозволяє відпускати на адресу жінок дешеві жарти». «Сьогодні я втратив повагу до Керрі. Це не прийнятно”; «Після цього ясно: Джим Керрі просто падлюка»; «Комедіант пожартував, але в наші дні це абсолютно неприйнятно»; «Це огидний сексизм».

Прикметно, що в Джима Керрі подібний скандал вже був. Колись він “пожартував” на адресу актриси Марго Роббі, сказавши,  що вона «зробила свою кар’єру завдяки гарній зовнішності». Тоді його називали «безцеремонним хамом».

В українському прокаті фільм, який став приводом до сексистського скандалу, має назву “Їжак Сонік”

Нагадуємо, що влітку минулого року в сексистському скандалі був замішаний інший комік, а нині – Президент України Володимир Зеленський.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.