• Пятница 25.09.2020
  • Харьков +18.45°С
  • USD 28.25
  • EUR 32.89

Харківський аеропорт відновив роботу: куди можна буде полетіти (фото, відео)

Общество    1616
Харківський аеропорт відновив роботу: куди можна буде полетіти (фото, відео)

15 червня у Харкові запрацював аеропорт. Карантинні обмеження для туристів і працівників наразі посилили.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Всім, хто заходять до терміналу, проводять температурний скринінг. Температура тіла не має перевищувати 38 градусів.

 

Владислав Ільїн, комерційний директор Харківського аеропорту

Если прибывает в аэропорт пассажир с температурой выше 38 градусов или с признаками ОРВИ, мы его просим пройти в медпункт. Там уже проверяют температуру не электронным градусником, а ртутным более точно. Также медицинский персонал уже квалифицированно обследует пассажира и выносит заключение, есть ли признаки ОРВИ или нет.

Далі з цим висновком пасажир має звернутися до представника авіакомпанії, яка здійснює перельот. Там вирішують: допускати такого пасажира на борт чи ні. Окрім того, без масок до терміналу теж не можна.

Виняток роблять тільки для дітей до двох років та для тих, хто має при собі довідку від лікаря, що не може носити маску за станом здоров’я.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Поки що тут доволі порожньо, працівників більше ніж пасажирів, а на табло ми бачимо тільки один рейс. Також на підлозі терміналу з’явилися ось такі наліпки. Вони знаходяться на відстані 1,5 метра одна від одної. Це для того, аби дотримуватися безпечної дистанції.

Тетяна прилетіла до Харкова з Києва у понеділок увечері. Вона була на борту першого регулярного пасажирського літака, який приземлився у харківському аеропорту від березня. Розповідає: у салоні обмеження ніхто не порушував.

Тетяна, пасажирка

Ні, маску ми не знімали для забезпечення свого захисту. Я розумію, що з цього правила немає винятків.

Підтверджує слова жінки і Максим. Він збирається побачити рідних, а за тиждень полетіть у зворотному напрямку.

Максим, пасажир

Раздавали водичку. Стюардесса в маске, все в масках, все соблюдается.

За час поки аеропорт не працював усі зали обладнали спеціальними контейнерами для утилізації масок та респіраторів. А на стійках реєстрації з’явилося захисне скло.

 

Про ретельну дезінфекцію теж не забувають, запевняє керівництво аеропорту.

Владислав Ільїн, комерційний директор Харківського аеропорту

Из, наверное, такого главного отличия обслуживания пассажиров в марте и в июне это то, что в терминале украинских аэропортов на сегодняшний день не могут пройти встречающие и провожающие – только пассажиры могут зайти в терминал.

Наразі є тільки рейси до Києва, а орієнтовно з 19 червня з Харкова почнуть курсувати літаки до Мінська. Інші маршрути відновлюватимуть з початку липня.

Зараз авіакомпанії звертають увагу на держави, де готові прийняти українських туристів без карантинних обмежень. Тож незабаром з Харкова можна буде полетіти до Туреччини, Єгипту, Тунісу, Чорногорії, Кіпру та Греції. Авіаперевізники чекають на рішення від країн шенгенської зони.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.