• Среда 12.08.2020
  • Харьков +15.78°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Харків’яни вимагають доступу до зачиненого стадіону (відео)

Общество    1104
Харків’яни вимагають доступу до зачиненого стадіону (відео)

У центрі Харкова виник конфлікт між академією фізичної культури та місцевими мешканцями.

Місцеві мешканці намагаються отримати право доступу до зеленої ділянки, яка знаходиться під їхніми вікнами. Стадіон “Піонер” розташований у центрі Харкова на вулиці Динамівській. Раніше, кажуть люди, завжди тут гуляли і власноруч доглядали за територією.

Маргарита Курилова, місцева мешканка

Много пожилых людей сторожил, которые приходят сюда после инсульта, понимаете? Им надо где-то ходить. Им вдоль Сумской ходить, где смог? Все приходят сюда. Приходят дети – учаться на велосипедах кататься. Приходят вот такие люди – я не буду рассказывать, что не приходят с собачками.

Три роки тому стадіон почали загороджувати парканом, і місцеві не завжди мали змогу туди потрапити. Кажуть: внутрішнього подвір’я не мають, тому бажають гуляти саме там. Однак усі входи вже зачинені.

Геннадій Хавкін, місцевий мешканець

Он всегда был открыт. 3 года назад стали закрывать эти ворота и один из входов, вот тут в самой доступности – поставили здесь забор. Но с одной стороны все время был вход свободный. И мы обходили, все люди обходили, все занимались.

Місцеві переконують: собак намагаються вигулювати поруч, а не на стадіоні. До того ж, територію не засмічують.

Юлія Глазкова, місцева мешканка

Это коммунальная собственность, собственность города. Она не принадлежит никому. Грубо говоря, это пустырь. Поэтому мы, как члены громады можем заходить сюда без препятствий по закону. Если здесь хозяйничает институт физкультуры – здорово, мы поможем уборками и так далее. Почему нам закрыт сюда доступ?

Стадіон знаходиться у державній власності і з 1998-го року він на балансі Харківської академії фізичної культури. Відповідне рішення облради демонструють працівники навчального закладу.

Марина Корольова, проректорка з науково-педагогічної роботи ХДАФК

Місцеві мешканці постійно перелазять через паркан. Мало того, постійно виривають і спилюють ворота, паркани. На стадіоні постійно здійснюється вигул собак, постійно відбувається розпиття алкогольних напоїв. Немає питань, є і люди, які просто приходили відпочивати

В академії кажуть, що за час конфлікту жодного офіційного звернення від людей не отримували. Стадіон зачинили, аби убезпечити від псування, бо несуть за нього відповідальність. До того ж, фекалії тварин та наслідки гулянь заважають студентам займатися спортом.

Марина Корольова, проректорка з науково-педагогічної роботи ХДАФК

Академія активно працює над тим, щоб залучити інвестиційні кошти для того, щоб зробити там повноцінний сучасний такий спортивний комплекс.

Мешканці заявляють, що будуть і надалі вимагати доступ до зеленої території. В академії ж кажуть: готові до конструктивного діалогу.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.