• Среда 08.07.2020
  • Харьков +23°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.41

Посипав сіллю тіла батьків та намагався покінчити із собою: подробиці трагедії у Харкові (відео)

Происшествия    1985
Посипав сіллю тіла батьків та намагався покінчити із собою: подробиці трагедії у Харкові (відео)

Мешканець п’ятиповерхівки на вулиці Зерновій у Харкові провів з померлими родичами у квартирі десять днів.

Он сказал, что родители умерли и я тоже жить не хочу, не буду. Выпустил своего кота и куда-то ушел.

З такими словами 28 червня до мешканця п’ятиповерхівки на вулиці Зерновій Володимира Свиридова звернувся сусід Сергій. Той розповів, що його батьки померли десять днів тому, і з того часу їхні тіла залишаються у квартирі. Володимир одразу викликав поліцію.

Володимир Свиридов, сусід

Он очень был несамостоятельный, он очень зависел и от мамы, и от папы. Он вообще инвалид, у него и легкое не работает, и с головой не очень порядок. Там был удар когда-то. Со зрением, со слухом. Ему жить без мамы и папы очень сложно было бы, он просто побоялся сразу сказать.

Коли поліціянти приїхали, у квартирі виявили два тіла: 83-річного чоловіка та 82-річної жінки. А також їхнього 56-річного сина, який порізав собі руки.

Анастасія Нестеренко, речниця Слобідського відділу поліції

Йому одразу викликали швидку медичну допомогу. При його огляді медики поставили діагноз “отруєння хімічною речовиною”. Як було з’ясовано, чоловік випив фарби та настойку валер’яни.

Посипав тіла батьків сіллю, щоб не було трупного запаху. Саме так прокоментував слідчим свої дії Сергій. А не повідомив про смерть рідних, бо злякався, додають у поліції. Сусідка Вікторія каже: раніше батько Сергія очолював кооператив їхнього будинку, а мати за фахом лікарка. У їхнього сина була вища освіта, але він ніде не працював. Іноді, додає жінка, допомагав двірникам.

Вікторія, сусідка

Он очень интеллигентный человек, который никогда не то, что грубого слова не сказал, он всегда разговаривает только “на вы”, и только уважительно. Я думаю, что он просто был в шоке. Ну папа лежал, потому что у папы рак, мама не выходила. Сережа только выходил.

Сусідка

Он здоровался, но последнее время избегал таких контактов, чтобы о чем-то развернуто рассказать. А так привет-привет, и куда-то бежит, торопится всегда.

У поліції справу кваліфікували як умисне вбивство. У подальшому встановлять причину смерті пенсіонерів, тіла яких ще в морзі, та з’ясовуватимуть, як усе відбулося.

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.