• Пятница 03.07.2020
  • Харьков +32°С
  • USD 27.18
  • EUR 30.66

У Харкові відбулась акція за легалізацію медичного канабісу (відео)

Харьков    247
У Харкові відбулась акція за легалізацію медичного канабісу (відео)

Біля Харківської облдержадміністрації у суботу відбулась акція “Наше право жити без болю!”. Більше трьох десятків людей підтримали використання канабісу, але виключно для лікування. Серед них – Марина Богонець. Дівчина хворіє на артрит. Запевняє: за кілька років болі у суглобах стануть нестерпними, тому легалізація медичного канабісу могла б значно полегшити їй життя.

Марина Богонець, співорганізаторка акції “Наше право жити без болю!”
Канабіс медичний є у багатьох випадках як побічний препарат. А ось у таких хворобах, як склероз чи хвороба Альцгеймера, він є одним з ліків. Побічний – виступає як знеболювальне, зокрема у посттравматичному синдромі. 

Учасниця акції Ольга Мозгова нещодавно поховала свою родичку, що хворіла на рак.

Ольга Мозгова, учасниця акції “Наше право жити без болю!”
Сын ухаживал за ней два месяца. У него уже были мысли о том, чтобы мама ушла. Он не мог уже видеть мучения. Потом полгода он был в жуткой депрессии, потому что его мучали угрызения совести, что вот я маме своей смерти желал. Хотя с другой стороны видеть страдания близких людей – очень сложно. Поэтому я считаю, что необходимо разрешить медицинский каннабис. 

В Україні марихуана відома лише як наркотик. Якщо правоохоронці знайдуть у кишені більше п’яти грамів цієї рослини у засушеному вигляді, за це загрожує до трьох років за ґратами. Активісти закликали розпочати дослідження медичного канабісу в Україні.

Валерія Регін, учасниця акції “Наше право жити без болю!”
Во всех нормальных странах этот вопрос уже давно решен и урегулирован на законодательном уровне, а у нас до сих пор люди страдают, которые могли бы избавиться от боли. Тем более, есть множество исследований и результатов, которые подтверждают, что это действительно помогает. 

За медичний канабіс також мітингували в Києві та Одесі. Акція відбулася в межах Маршу свободи за реформи державної політики щодо наркотиків. За інформацією правоохоронців, усе пройшло без порушень.

Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Вікторія Бондаренко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.