• Понедельник 17.05.2021
  • Харьков +26.31°С
  • USD 27.61
  • EUR 33.48

Харків’яни пікетували будівлю ГУ Нацполіції через спилене дерево (фото)

Общество    721
Харків’яни пікетували будівлю ГУ Нацполіції через спилене дерево (фото)

Біля Головного управління національної поліції Харківської області люди вийшли на акцію проти невиконання судових рішень.

Організаторка заходу Ірина Кравченко стверджує, що пікет влаштували через злочинні дії представників Московського районного відділу поліції у Харкові.

“Біля нашого дому спиляли молодий абрикос. У людей, які це зробили, не було жодних документів. Спочатку вони сказали, що дерево само впало, потім розповіли, що хтось написав заяву на видалення дерева. Я викликала поліцію і написала заяву, проте вони відмовилися вносити її в реєстр. Тому я подала скаргу до суду, який виніс ухвалу щодо внесення відомостей до Єдиного реєстра досудових розслідувань (далі ЄРДР). Через місяць після винесення ухвали мені прийшов лист від тимчасово виконуючої обов’язки начальника Московського відділу поліції Олени Хівренко, що мою заяву до ЄРДР не внесено. А не виконання рішення суду — це злочин, 382 стаття Кримінального Кодексу, тому ми вимагаємо, щоб його виконали”, — розповіла Ірина.

Також через невиконання судового рішення представниками Московського відділення поліції вона надіслала заяву в прокуратуру. На захід прийшли близько 15 харків’ян. Вони тримали плакати з написами “Виконуйте рішення суду”, “Досить випилювати Харків”, “Сначала одна абрикоса, потом сквер!”.

Активіст Сосіпатров Артем стверджує, що на видалення абрикоси не було документів.

“Коли я проходив повз будинку, побачив, що якісь люди завершують спилювання дерева. Я попросив відповідні документи, які можуть підтвердити видалення абрикоси, але їх не було. Є постанова, у якій прописаний порядок видалення дерев та чагарників, але там йдеться про необхідність оформлення супровідних документів. Поліція на місці скоєння правопорушення не захищає громадян. Тому вимагаємо дотримуватися правового порядку, який встановлений у нашій країні”, — розповів Артем.

Наприкінці акції активісти зібрали підписи і написали звернення про негайне виконання рішення слідчого судді Московського районного суду, яке передали начальнику Головного управління національної поліції Харківської області.

Раніше повідомлялося про мітинг під Апеляційним судом.

Автор: Віталій Залевський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.