Live

Копи, рятувальники та авіація: як на Харківщині слідкуватимуть за порядком під час виборів (відео)

Общество   
Копи, рятувальники та авіація: як на Харківщині слідкуватимуть за порядком під час виборів (відео)

Аби попереджати порушення в день волевиявлення, правоохоронці проходять онлайн-навчання .

Вікторія Яковенко кореспондентка

За порядком під час місцевих виборів у Харківській області, які відбудуться 25 жовтня, слідкуватимуть майже 9 тисяч правоохоронців. Також МВС планує залучити авіацію.

Віталій Маляренко радник міністра МВС України

Харьков определен как одна из точек базирования вертолетов. Поэтому в крайних случаях будут задействованы вертолеты для доставки к проблемным точкам.

В облуправлінні Нацполіції зазначають: на виборчих дільницях до копів приєднаються 1826 надзвичайників, 100 та 553 нацгвардійців. Радник міністра МВС Віталій Маляренко повідомив: до 16 жовтня всі представники силових структур, які слідкуватимуть за порядком у день волевиявлення, проходитимуть навчання онлайн. Посадовець констатує: до цих виборів готуються ретельно.

Віталій Маляренко радник міністра МВС України

Специфика этих выборов в том, что законодательство изменилось существенно. Бюллетеней много. Члены комиссии не подготовлены в большинстве к работе по новому законодательству. Поэтому предвидеть насколько затянется подсчет голосов крайне сложно.

Нацполіція працюватиме в посиленому режимі з 12 жовтня до 1 листопада.

Сергій Яровий перший заступник міністра внутрішніх справ України

Залучені підрозділи Національної поліції, ДСНС, ДПС, Національної гвардії, міграційної служби, групи діалогу, патрульна поліція, групи швидкого реагування, слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, піротехніки, групи комунікації, протипожежних розрахунків, спецпідрозділи, мобільні групи.

7 жовтня на Харківщині зафіксували 26 повідомлень щодо порушень виборчого законодавства. Це — найбільший покАзник по Україні. На цьому тижні на Куп’янщині виявили невстановлені агітаційні білборди, а у Богодухівському районі спостерігач мережі «ОПОРА» заявив про підкуп виборців з боку кандидатки в депутати облради. У МВС прокоментували: підкупом вважається будь-яка річ, яка коштує більше 63 гривень 6 копійок. Загалом на Харківщині розслідують шість кримінальних проваджень. Три з них — за фактом хуліганства, два — за перешкоджання здійсненню виборчого права та одне — за підробку документів.

Автор: Вікторія Яковенк

Популярно



  • Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
  • подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
  • следите за нами в соцсетях: Facebook , Instagram, Viber, Threads, LinkedIn, Google News, Bluesky,
  • смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.

Если вам интересна новость: «Копи, рятувальники та авіація: як на Харківщині слідкуватимуть за порядком під час виборів (відео)», то посмотрите больше в разделе Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе
  • • Дата публикации материала: 8 октября 2020 в 15:36;

Материал подготовила редакция МГ «Объектив», корреспондент Вікторія Яковенк в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Аби попереджати порушення в день волевиявлення, правоохоронці проходять онлайн-навчання".