• Пятница 16.04.2021
  • Харьков +10°С
  • USD 27.96
  • EUR 33.46

Які поради дав лауреат Нобелівської премії миру Далай-лама українцям (відео)

Общество    582
Які поради дав лауреат Нобелівської премії миру Далай-лама українцям (відео)

Далай-лама вперше поспілкувався з українцями у прямому ефірі.

Харків’яни також дивилися онлайн-зустріч, деякі містяни могли написати власні питання до лауреата Нобелівської премії миру. Для цього треба було лише зареєструватися на сайті події. Голова тибетського буддизму висловив думку, що треба для того, щоб зупинити війни та жити щасливо.

Далай-лама, лауреат Нобелівської премії миру

Справді, фізична гігієна – це важливо. Але ще важлива й емоційна гігієна. Тому що фізична гігієна нам дуже важлива для фізичного здоров’я, але без емоційної гігієни в розумі буде забагато збудженості, забагато гніву.

Далай-лама стверджує, що українці мають спільну мову і культуру, тому залишилося реалізувати загальну свободу. Водночас не треба забувати, що всі люди – єдині, підкреслив голова тибетського буддизму.

Далай-лама, лауреат Нобелівської премії миру

У нас можуть бути різні мови, різні культури, різні звички, але це невеликі відмінності. Усі ми хочемо спокою розуму. Коли ми добросердя об’єднуємо із розумом, тоді в нас з’являється справжня сила духу, сила волі.

Під час онлайн-зустрічі також обговорили проблеми освіти та пандемію коронавірусу. Під час своєї промови Далай-лама подякував лікарям, яка борються із COVID, та закликав зберігати внутрішній спокій і об’єднуватися заради допомоги один одному.

Олексанр Елькін голова ради ГО “EdCamp Україна”

Наскрізною лінією всієї нашої розмови – це була освіта. Освіта, яка передбачає трізву голову і тепле серце. Для мене поки що це ключові слова, які я збираю з фінальної промови його святості.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.