• Харьков  +13°С
  • USD 39.57
  • EUR 42.16

Двоє харківських боксерів взяли «золото» та «срібло» на турнірі у Сербії (фото)

Харків’яни у складі збірної України з боксу вибороли дві нагороди на міжнародному турнірі у Сербії.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА

16-29 листопада 2020 року в сербському Сомборі пройшов 63-й міжнародний турнір з боксу класу А «Golden Gloves». У складі української збірної виступали двоє представників Харківщини, боксери, які принесли одразу дві найдорожчі нагороди — золоту та срібну медалі.

Загалом у змаганнях взяли участь понад пів сотні спортсменів, які представляли 13 країн світу.

Переможцем у категорії до 91 кг став харків’янин Серній Горсков. У фіналі він вів бій з хорватом Тоні Філіппі та виграв у нього з рахунком 3:2.

Інший представник Харківщини — Юрій Шестак — взяв «срібло» у ваговій категорії до 63 кг. У фінальному поєдинку він боксував проти Йовангелії Мойя з Куби, але програв йому з рахунком 2:3 та став срібним призером.

Раніше повідомлялося про перемогу харківських баскетболісток.

Автор: Олександра Пруднікова