• Воскресенье 16.05.2021
  • Харьков +16.84°С
  • USD 27.63
  • EUR 33.37

Волейбольна збірна області боротиметься за “бронзу” чемпіонату (відео)

Общество    346
Волейбольна збірна області боротиметься за “бронзу” чемпіонату (відео)

Вихід збірної Харківської області у півфінал Суперліги волейбольні спеціалісти назвали сенсацією.

Перші два матчі харків’яни провели на виїзді і там зазнали поразок — нуль:три і один:три. Головний тренер каже: не дивлячись на рахунок, боротьба була запеклою.

Сергій Коваленко, головний тренер «Збірної Харківської області–Юракадемії»

Мы «провалились» только во второй игре там, в Городке, в первых двух партиях. В первой игре все партии закончились с разницей в 2 очка. Причем переваливали за 25 очков две партии.

Тож господарі майданчика повинні були обов’язково вигравати, аби продовжити домашню серію ігор. І перший сет залишився за “юристами” — двадцять п’ять : двадцять один. Головною зброєю харків’ян у стартовій партії стала подача.

Андрій Левченко, гравець «Збірної Харківської області-Юракадемії»

Нужно много работать над подачей, прежде всего. И не просто монотонно повторять, а делать это осознанно. Откладывать в голове удачные попытки, а неудачные — отбрасывать и больше не повторять.

Починаючи з другого сету, гості змінили гру на свою користь і виграли три наступні партії. Тож саме “Подоляни” отримали перепустку у фінальний раунд. Не дивлячись на те, що напередодні півфіналу у них змінився головний тренер.

Валерій Парамей, головний тренер команди “Подоляни”

Я — не професійний тренер, я — директор волейбольного клубу і спортивного комплексу. Але робота була знайома, і ми почали працювати. Часу у нас було небагато, ми знали, що ваша команда на підйомі. Вони зробили сенсацію, на мою думку, точніше — тренер зробив неможливе.

Збірна Харківської області боротиметься за третє місце у такій же серії до трьох перемог проти «Житичів» з Житомира. А «Подоляни» зійдуться за «золото» з чинними чемпіонами — львівськими «Кажанами». Тепер вже команда з Городка буде грати перші дві гри на виїзді.

Юрій Томін, гравець команди «Подоляни»

Якщо як ми — вдома виграти дві гри, тоді команді, яка програла, важко грати після поразок. Вдома грається краще, стіни допомагають.

Початок «золотої» і «бронзової» серії чоловічої волейбольної Суперліги запланований на п’ятнадцяте квітня.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександр Григоров 
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.