Ви не вступаєте в лайно, тому що треба ступити на грішну землю, правильно? — Кулеба
Ви не вступаєте в лайно, тому що треба ступити на грішну землю, правильно? Ви намагаєтеся лайно обійти. Так і тут. У інформаційному просторі ситуація така ж: є якісь правила особистої гігієни.





