Між Харковом та Балаклією призначається поїзд, буде два рейси на день
На деокуповану Харківщину повертається залізничне сполучення. З 15 вересня між Харковом та Балаклією почне курсувати рейковий автобус (поїзд із малою кількістю вагонів).
Для відновлення сполучення залізничники оперативно відновили міст та десятки пошкоджених шляхів та контактних мереж, повідомляють в “Укрзалізниці”.
Потяг №6403/6402 відправлятиметься з Харкова щодня о 07:00 та прибуватиме в Балаклію о 08:55. З Балаклії він виїжджатиме о 09:15 та прибуватиме в Харків об 11:10.
Відправлення поїзда №6407/6404 з Харкова щодня о 15:50 та прибуття в Балаклію – о 17:40. З Балаклії він виїжджатиме о 18:00 та прибуватиме в Харків о 19:55.
Зупинки передбачені на станціях Основа, Жихор, Зміїв, Занки та Шебелинка.
Вартість проїзду з Харкова до Балаклії – 29 грн.
“Квитки можна придбати в касах та у провідників під час подорожі”, – йдеться у повідомленні.





