У Харкові продовжують відновлювати електропостачання
Роботи з ліквідації наслідків ракетного удару окупантів по інфраструктурному об’єкту продовжуються у Новобаварському районі Харкова.
Про це повідомили у пресслужбі Харківської міської ради.
Читайте також: Максимум – до суботи: мер розповів, коли в частині Харкова з’явиться світло
“У Новобаварському районі продовжують відновлювати електропостачання. Роботи виконують фахівці підрядної організації на замовлення АТ “Харківобленерго”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, зараз через руйнування, заподіяні ракетним ударом ворога , без електрики залишаються частина Новобаварського та Холодногірського районів Харкова.





