В Ізюмі в перший день роботи Укрпошти виплатили 2 мільйони гривень пенсій
У звільненому місті Ізюм Харківської області 7 жовтня розпочали роботу три стаціонарні відділення Укрпошти.
Як повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, у цих відділеннях вже в перший день роботи було виплачено понад 2 мільйони гривень пенсій.
“На звільнених від російських окупантів територіях починають відроджуватись усі сфери життєдіяльності. Зокрема, оперативно організовуються видача населенню грошової допомоги, виплата пенсій та інших соціальних надходжень. Поновлює свою роботу Укрпошта. Для початку в населені пункти відправляються пересувні відділення. А щойно дозволяє безпекова ситуація – відкриваються стаціонарні“, – йдеться в публікації.
Читайте також: Призначено електрички з Ізюма до Харкова та Балаклії, на черзі Куп’янськ
Повідомляється, що у процесі – відкриття ще одного відділення в Ізюмі.





