У жовтні тролейбуси і трамваї перевезли на 600 тисяч пасажирів більше
Слідом за статистикою по метро, Харківська міськрада надала дані щодо перевезень у тролейбусах та трамваях. У жовтні наземний електротранспорт перевіз понад 5,6 мільйона пасажирів.
Тролейбуси перевезли 2,63 мільйона людей, а трамваї – близько 3 мільйонів, повідомляє сайт Харківської міськради.
Загалом це на 600 тисяч пасажирів більше, ніж було у вересні, наголошують у мерії.





