Музей Сковороди «законсервують» за 2 млн гривень з обласного бюджету
Музей Григорія Сковороди на Золочівщині, знищений російським обстрілом, буде законсервований, повідомляє Суспільне.
На це з обласного бюджету виділили два мільйони гривень. Про це розповів директор обласного Департаменту культури Едуард Павленко.
Перш за все, планується встановити в будівлі залізобетонний каркас.
За словами Павленка, роботи почнуть наприкінці цього року й продовжать у наступному.





