До Центрального парку Харкова повернулися лебеді (відео)
В озері харківського Центрального парку знову плавають лебеді.
Про це повідомили у пресслужбі парку. Через повномасштабне вторгнення РФ птахи тут не плавали понад півтора року.
«Птахами опікувалися в зоопарку, аж ось нарешті пара білих красенів знов плаває нашим озером. Наразі лебеді активно вивчають літню домівку», – розповіли у пресслужбі парку.





