8 людей з наркотиками піймали копи за добу в Харкові (фото)
За минулу добу патрульні у Харкові виявили 8 людей, які мали з собою, ймовірно, наркотичні речовини.
«Під час поверхневих перевірок поліцейські виявили у громадян речовини синтетичного та рослинного походження», – повідомили в Управлінні патрульної поліції в Харківській області.
Надалі цими випадками будуть займатися слідчі, додали патрульні.










