Харків уквітчаний. На Каскаді розпустились тюльпани, клумба біля ХНАТОБу 📷
У Харкові стає все більше квітів. Комунальники показали, де вже можна побачити весняну красу.
У СКП «Харківзеленбуд» повідомили, що на Каскаді комунальники розкрили тюльпани, що були захищені від заморозків агроволокном.
«За пару днів під покровом квіти встигли розпуститися!», – пишуть в КП.



Нова клумба з’явилася біля ХНАТОБу. Комунальники висадили фіолетову та синю віолу, розповіли в Харківській міськраді.
«Загалом у Харкові комунальники вже створили 19 квітників з понад 60 тис. рослин. Роботи з благоустрою проводяться у всіх районах міста», – зазначили у мерії.



Нагадаємо, минулого тижня у Харкові почали створювати квітучу клумбу біля одного з головних символів міста – Дзеркального струменя. Там висадили віолу.





