Вбив за сережки й телефон: харків’янина відправили у тюрму на 15 років
Вирок отримав 49-річний чоловік. Слідство довело, що він вбив жінку в Харкові.
Йдеться про події 29 червня 2017 року. За даними Харківської обласної прокуратури, ввечері на вулиці Беркоса, фігурант побачив 54-річну жінку.
«Наздогнавши потерпілу, чоловік вдарив її ножем, який носив при собі, у спину, від чого жінка впала на землю. Потерпіла, намагаючись встати, перевернулась на спину, і в цей час обвинувачений сів на неї зверху, декілька разів ударив в обличчя кулаком, а потім знову завдав ударів ножем у грудну клітину», – розповіли правоохоронці.
Після цього, додали в прокуратурі, чоловік вирвав з вух потерпілої золоті сережки та забрав її сумку, де знаходився мобільний телефон. Потім він втік. Від отриманих травм жінка померла на місці.
Сережки фігурант здав у ломбард. Зазначається, що чоловік уже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, мав не зняту і не погашену судимість.
Затримали харків’янина у вересні 2024 року. У суді він повністю визнав свою вину.
Його визнали винним за фактами розбою та умисного вбивства, вчиненого з корисливих мотивів (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 ККУ). Йому призначили 15 років тюрми з конфіскацією майна.





