Харків 8 листопада частково знеструмлений: застосували екстрені відключення
Вночі 8 листопада на Харківщині почали діяти графіки аварійних відключень. Про це попередили в обленерго.
“За розпорядженням диспетчера НЕК “Укренерго” застосовано графіки аварійних відключень в Харківській області для недопущення перевантаження енергосистеми України внаслідок ворожого обстрілу”, – зазначила пресслужба АТ “Харківобленерго”.
У результаті багато харків’ян вранці виявили відсутність світла, а також – зниження напору холодної води.
Зазначимо, що російська армія вночі завдала масованого ракетного удару по Україні. Повітряні сили ЗСУ інформували про атаку практично всіма видами ракет – “кинджалами”, “калібрами”, балістикою, а також – ударними безпілотниками. Особливо багато цілей було в напрямку Кременчука, де знаходиться одна з найбільших ГЕС країни.
Читайте також: Наслідки атаки: як виглядає АЗС після ударів КАБів по Харківщині (фото)
У Харкові також чули серію вибухів – до десятка. Мер міста Ігор Терехов заявив, що вони були в передмісті.





