Неповнолітнього за кермом упіймала поліція на Харківщині
16-річного хлопця, який керував автівкою, зупинили в Берестинській громаді на Харківщині.
“Під час патрулювання території Берестинського району офіцери громади виявили 16-річного хлопця за кермом автомобіля. Підліток не мав жодних законних підстав для керування будь-якими транспортними засобами”, – повідомили у фейсбуці Поліцейських офіцерів громади.
За фактом склали протокол. Поліція звернулася до батьків із закликом не дозволяти дітям сідати за кермо.
На початку червня схожий інцидент уже фіксували в Берестинському районі. Тоді за кермом квадроцикла виявили взагалі десятирічного хлопчика. На місце викликали його маму. На неї склали адмініпротокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.





