Live

Неповнолітнього за кермом упіймала поліція на Харківщині

Суспільство   
Неповнолітнього за кермом упіймала поліція на Харківщині

16-річного хлопця, який керував автівкою, зупинили в Берестинській громаді на Харківщині.

“Під час патрулювання території Берестинського району офіцери громади виявили 16-річного хлопця за кермом автомобіля. Підліток не мав жодних законних підстав для керування будь-якими транспортними засобами”, – повідомили у фейсбуці Поліцейських офіцерів громади.

За фактом склали протокол. Поліція звернулася до батьків із закликом не дозволяти дітям сідати за кермо.

На початку червня схожий інцидент уже фіксували в Берестинському районі. Тоді за кермом квадроцикла виявили взагалі десятирічного хлопчика. На місце викликали його маму. На неї склали адмініпротокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

Читайте також: Перепив норму у вісім разів і протаранив світлофор – ДТП у Харкові (фото)

Автор: Оксана Горун

Популярно



  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , Threads , Google News,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «Неповнолітнього за кермом упіймала поліція на Харківщині», то перегляньте більше у розділі Суспільство на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 22 Червня 2026 в 11:21;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Оксана Горун у цій статті розкриває тему новин про те, що "16-річного хлопця, який керував автівкою, зупинили в Берестинській громаді на Харківщині".