вода

Водопостачання відключатимуть з 8:00 до 20:00 24 червня для частини абонентів Салтівського, Київського та Немишлянського районів

З 8:00 до 20:00 24 червня буде припинене водопостачання абонентів частин Салтівського, Київського та Немишлянського районів.

Спеціалісти Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб дослідили якість води у місцях масового відпочинку населення у місті та області.

У КП “Харківводоканал” попередили, що завтра, 17 червня, у частині Київського та Шевченківського районів не буде води з 08:00 до 17:00.

У КП “Харківводоканал” попередили, що у четвер, 11 червня, частина Індустріального району буде без холодної води.

Тому в пресслужбі мерії закликали підготуватися до відключення та запастись нею.

З 8:00 до 18:00 29 квітня буде припинене холодне водопостачання абонентів частин Немишлянського, Салтівського та Київського районів.

Фахівці Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб дослідили проби води з популярних джерел міста.