У Харкові вшанували загиблих чорнобильців
У Молодіжному парку у Харкові вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зараз в області проживають майже двадцять тисяч постраждалих. Історії тих, хто побував у зоні, розповість Руслана Богдан.





