У Харкові професійний музикант опинився на вокзалі
Прописка — є, а домівки — немає. У Харкові професійний музикант опинився на вокзалі, серед решти безхатченків. Донедавна чоловік заробляв грою на баяні в одному з санаторіїв — там його годували та давали дах над головою. Проте, кілька місяців тому музиканта вигнали на вулицю.
Подробиці в матеріалі Олени Третякової.





