Туристи з Балі виступили проти обсервації
Відтепер усі українці, які повернулися з-за кордону, мають проходити двотижневу обсервацію в обов’язковому порядку. Держава надає змогу проживання в готелях чи санаторіях. Приїжджих мають перевіряти лікарі, аби не допустити ймовірного поширення коронавірусу. Натомість люди хочуть самоізолюватися вдома. Через це виникають сутички та скандали.
Як харків’яни з Балі прилетіли — у сюжеті Аліки Піхтеревої.





