У Харкові пройшов автопробіг ретро-машин
Харківський технічний клуб «Самоходъ» провів акцію до свята працівників автомобільного транспорту.
День автомобіліста і дорожника відзначають щорічно в останню неділю жовтня. Через вибори організатори вирішили провести автопробіг сьогодні
«25 жовтня на День автомобіліста були вибори, тому, щоб у працівників поліції не було особистих проблем, ми вирішили провести цей захід 1 листопада. Це щорічна акція, тому ми проїхали по вулицях нашого міста», — розповів організатор Олександр Осетров.
За його словами харків’яни позитивно реагували на дійство та підходили фотографуватися.
Колона з 25 ретро — автомобілем стартувала з Історичного музею та фінішувала на майдані Свободи.







