У Харкові представники ресторанного бізнесу вимагають відмінити карантин «вихідного дня»
Біля облдержадміністрації декілька сотень рестораторів, офіціантів, кухарів мітингують проти нововведення карантину «вихідного дня» та будь-яких часових обмежень.
Пікетувальники вже вдруге за місяць влаштовують мітинг.
«Ми в шоці. Який карантин «вихідного дня». Я вже й так скоротив 30% ресторану»,-розповів адміністратор одного з ресторанів Харкова Олексій.
«Сподіваюся нас почують. Якщо ні, будемо виходити кожного тижня на акцію»,- повідомила офіціантка одного з ресторанів Харкова.






