Харків’янка стала чемпіонкою світу з самбо
У Сербії відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо. У новій для себе ваговій категорії другу золоту медаль планетарного рівня в кар’єрі здобула харків’янка Анастасія Шевченко. На шляху до медалі вона здолала суперниць з Камеруну, Росії і Білорусі.
Далі про це — репортаж Олександра Григорова.





