Через обстріл у Чугуївській громаді без газу залишаються майже 800 будинків
Протягом тижня фахівці АТ «Харківгаз» ліквідували 25 пошкоджень мереж у Чугуївській громаді, які виникли через обстріли окупантами житлових будинків.
Проте проведення ремонтних робіт залежить від перебігу бойових дій, повідомляють у прес-службі ХОВА.
Читайте також: Незважаючи на обстріл харківські комунальники щодня наводять лад у місті (фото)
“На сьогоднішній день через ворожі бомбардування та пошкодження газопроводів без енергоносія залишилося майже 800 споживачів. Газовики роблять все можливе для забезпечення будинків Чугуївщини природним газом”, – сказано в повідомленні.
Як зазначили у ХОВА, за тиждень аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» виїжджала на виклики понад 120 разів.





