Море – як реабілітація: дітей з Харківщини відправили до Болгарії (фото)
28 червня до оздоровчого табору, розташованого на території заповідника Еленіте в Болгарії, вирушили 50 дітей з Харківської області, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та в родинах опікунів.
“Для дітей, які у такому ранньому віці побачили війну, дуже важливі подорожі, це своєрідна реабілітація: нові знайомства, спілкування з однолітками, якісне дозвілля. Ми намагаємося мотивувати родини, які підтримують сімейні форми виховання”, – пише начальник ХОВА Олег Синєгубов.
Організували відпочинок дітей нардепи Павло Якименко та Олексій Красов. Вони закликали бізнесменів допомагати з оздоровленням юних мешканців Харківщини.





Фото: Олег Синєгубов





