Синєгубов просить жителів Харківщини бути обережними у п’ятницю
Про можливе погіршення погодних умов на Харківщині попередили жителів.
«26 грудня у Харкові та області очікуються пориви вітру 15-20 метрів на секунду, хуртовина, на дорогах – ожеледиця», – повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.
Він закликав мешканців бути обережними.
«У разі негоди уникайте перебування біля дерев і ліній електропередач, на дорозі дотримуйтеся безпечної швидкості та дистанції», – зазначив Синєгубов.
У Регіональному центрі з гідрометеорології підтверджують: у Харкові та області 26 грудня очікується сніг, хуртовина, на дорогах – ожеледиця.
Нагадаємо, ймовірність снігу у Харкові та області 31 грудня – близько 10%, розповіла МГ «Об’єктив» завідувачка сектору метеопрогнозів Регіонального центру з гідрометеорології Інна Кондаурова. За словами синоптикині, на новорічні свята у регіоні буде морозно.
Читайте також: Якою буде погода на Різдво: прогноз по Харкову та області на 25 грудня
Новини за темою:
- Категорії: Суспільство, Харків; Теги: метель, новини Харкова, ожеледиця, Олег Синегубов;
- Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
- підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
- приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
- дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.
Якщо вам цікава новина: «Синєгубов просить жителів Харківщини бути обережними у п’ятницю», то перегляньте більше у розділі Суспільство на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»
- • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
- • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
- • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
- • Дата публікації матеріалу: 25 Грудня 2025 в 12:32;





