• Четверг 25.04.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 26.59
  • EUR 29.81

У Харкові зустріли призера «Ігор Нескорених» (відео)

Мир    627
У Харкові зустріли призера «Ігор Нескорених» (відео)

Василь Омельченко здобув для збірної України золото та срібло.

Юлія Бойко, кореспондентка

Золотий призер «Ігор Нескорених» повернувся до Харкова. Василь Омельченко здобув перемогу з бігу на 400 метрів та срібну нагороду у стрибках в довжину. Сьогодні побратими Омельченка привітали його з перемогою.

26 жовтня Василь Омельченко здобув для збірної України одразу дві нагороди. 400 метрів військовий пробіг за 53 хвилини 44 секунди і став першим. У стрибках в довжину Омельченко здобув срібло.

Василь Омельченко, золотий та срібний призер «Ігор Нескорених—2018»

Хвилювався. В мене змагання були в останні 2 дні. До цього я ходив вболівав за своїх товаришів, які були в команді. І дуже сильно чекав, щоб самому виступити. В останній день, коли був виступ, було дуже тяжко. Були хвилювання, чекаєш вже цього моменту, треба стартувати. От дочекався та показав свій результат.

Василь Омельченко в Збройних Силах України з 2011 року. Ще на першому курсі інституту танкових військ був зарахований до збірної команди військово-прикладних видів спорту. Служив за контрактом в 51 окремій механізованій бригаді.  У 2014 році отримав поранення на сході України. Потім довгий час лікувався та повернувся до Збройних Сил.

В’ячеслав Гунченко, т.в.о. начальника кафедри фізподготовки Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ»

Те поранення, яке він здобув в ході виконання бойових завдань в АТО, давало про себе знати, і ми бачили, що він не в змозі виконувати ті тренування, ті навантаження, які проходили під час проведення навчально-тренувальних зборів. Ми були вимушені просто його зупиняти на данному етапі і десь він випадав.

Потім Омельченко вирішив пройти відбір на «Ігри Нескорених». Допомагав Василю в тренуваннях минулорічний призер змагань Олег Зімніков. В 2017 році хлопець здобув «золото» в бігу на 1500 метрів.

Олег Зімніков, призер «Ігор Нескорених—2017»

Кожен етап тренування дуже важливий. Що моральний, що фізичний. Це дуже важливо. Розповідав йому те, що зі мною було там, ті емоції, які я там відчував. Щоб він був вже більш-менш до цього готовий.

Цього року Україна виборола на «Іграх Нескорених» 20 нагород, 7 з них — золоті.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.