• Суббота 29.02.2020
  • Харьков +6°С
  • USD 24.56
  • EUR 26.93

Тони пластикових відходів заполонили річку Тису (відео)

Мир    537
Тони пластикових відходів заполонили річку Тису (відео)

Угорське видання  Három Határ Hírei (“Новини трьох кордонів”) оприлюднило в мережі Youtube  відео з річки Тиса. Угорщина змушена рятуватися від екологічного лиха, котре пливе із Закарпаття.

На відео видно як зі спеціальної платформи механічною клешнею з річки виловлюють пластикові пляшки. Дія відбувається неподалік українського кордону, біля угорського міста Вашарошнамень.  “В Угорщині спеціальна техніка цілодобово виловлює тисячі пластикових пляшок, які пливуть по Тисі з боку Закарпаття”, – йдеться у повідомленні. Як повідомляє Három Határ Hírei, лише за пів дня було виловлено щонайменше 60 тонн пластикових та інших відходів.

“Персонал FETIVIZIG очищає Тису в кінці старого понтонного мосту в місті Вашарошнамень. За півтора дні річки було вилучено сотні кубометрів пластикових відходів”, – коментують у компанії, яка надає спецтехніку.

Видання наголошує, що пластикові відходи, починаючи від 2004 року, в річку скидається централізовано комунальними службами населених пунктів, розташованих  вздовж Тиси у Закарпатті.

 

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.