• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +16.72°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.93

Гренландія і коронавірус: чому перемога далася легко?

Мир    4277
Гренландія і коронавірус: чому перемога далася легко?

У світовій пресі з’явилося повідомлення про те, що Гренландія подолала коронавірус і влада планує зняти карантин у столиці.

Зазначається, що всього в Гренландії було виявлено 11 захворювань, всі пацієнти одужали. Понад 900 осіб пройшли тестування на Covid-19 у Ґренландії з часу виявлення першого випадку зараження 16 березня. Жодних нових випадків Covid-19 не було з 4 квітня.

13 квітня Гренландія почала використовувати новий тестовий апарат для тестування на Covid-19 в лабораторії Nuuk. Раніше всі випробування довелося перевозити до Копенгагену. Однак ,тепер Гренландія може отримати результати своїх тестів набагато швидше. Головний медичний директор Гренландії Генрік Л. Хансен вчора заявив, що впевнений, що в Гренландії немає локального поширення інфекції, повідомляє Sermitsiaq.

Прем’єр-міністр Кім Кільсен на тій же прес-конференції заявив, що влада планує поступово відкривати столицю Нуук за умови, що не з’являться нові випадки Covid-19.

Усі 11, хто отримав повідомлення про хворобу на Covid-19 у Ґренландії, знову були оголошені здоровими , що робить Гренландію єдиною постраждалою країною у світі, яка позбулася вірусу без смерті.

Однак, як свідчать статистичні дані, у країнах Крайньої Півночі відносно низький рівень поширення COVID-19 відносно країн із більш теплим кліматом, таким як в Італії, Іспанії та півдні Китаю, звідки хвороба почала завоювання світу. Це може бути пов’язано з кількома факторами.

1. Меншою кількістю туристів, котрі відвідували Північні регіони в зимовий період;

2. Більш стійкою імунною системою мешканців країн Північних широт та кращою медициною в цих країнах;

3. Кращими економічно-фінансовими умовами життя в північних країнах, де вся інфраструктура спрямована на поліпшення комфортності умов життя, а отже люди мали менше шансів виснажити свої тіла напередодні пандемії;

4. І це може бути несподіванкою для вчених: більшою активністю коронавірусу COVID-19 в теплому кліматі, ніж в холодному. Наразі, науковцям іще належить перевіряти версії. Якщо цей факт підтвердиться, влітку може спостерігатися новий оберт пандемії COVID-19.

Ознайомтеся: На Харківщині – різке зростання числа хворих на COVID-19.

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.