• Воскресенье 09.08.2020
  • Харьков +17.39°С
  • USD 27.68
  • EUR 32.8

У Харкові пікетували російське консульство (відео)

Общество    1985
У Харкові пікетували російське консульство (відео)

Активісти закидали посольство фаєрами, яйцями та фарбами.

У Харкові активісти влаштували пікет біля будівлі консульства Російської Федерації. Причиною мітингу став прояв агресії проти українських військових у водах Азовського моря. Учасники акції вимагали закриття проросійських організацій у Харкові та визволення українських бійців з полону.

Костянтин Немічев, голова «Національного Корпусу» у Харкові
Ми вимагаємо, щоб всі підприємствая, які знаходяться в нас в країні, всі націоналізували, тому що ми воюємо з Росією на сході країни — це всі знають. А в нас у Харкові стоїть консульство Росії, і якось це не зрозуміло. 

Посольство закидали фаєрами, яйцями та фарбами. Поряд із будівлею загорілося дерево, викликали пожежників.

Активісти вважають, що запровадження військового стану для країни необхідне. Кажуть, що його потрібно було оголосити ще з початком перших проявів російської агресії.

Міла, активістка
Зараз в Україні дуже багато сепаратистських організацій, і я думаю, що вони можуть використати це і якось розхитати ситуацію в країні, а військовий стан допоможе цьому завадити.

Сергій, активіст
Чому я тут? Тому що вважаю за потрібне висловити свою думку, що Росія проводить протиправні дії проти України, продовжує їх проводити. Вона підвищує ставки, і це не є нормально в 21 сторіччі. 

Під час пікету активісти підпалили шини та російський прапор. Генеральне Консульство оголосило у цей день офіційний вихідний.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.