• Среда 26.06.2019
  • Харьков +27°С
  • USD 26.19
  • EUR 29.83

Харків став учасником проекту від Євросоюзу (відео)

Общество    1370
Харків став учасником проекту від Євросоюзу (відео)

Його мета – підтримати реформи у сфері правосуддя та звернути увагу столичної влади на події в регіонах.

У Харкові відбулась перша зустріч експертів у рамках європейського проекту “Право-Justice”. Заплановано налагодження конструктивного обміну інформацією у сфері правосуддя.

Довидас Віткаускас, керівник проекту ЄС “Право-Justice”

Наш подход – больше работать с регионами, действительно, даёт свои результаты. Мы видим, что местные юристы начинают больше общаться между собой – мы создаем для них площадку, мы вместе обсуждаем проблему, мы вместе приходим к решению.

Максим Шевердін, адвокат, член правління Асоціації правників України

Ця ініціатива дозволить нам бути почутими в столиці і якомога більше, і тісніше спілкуватися з тими, хто впроваджує цю реформу: задавати їм питання і пропонувати, також, свої думки, рішення і так далі.

Спікери наголошують, що в проекті важливе вироблення зворотнього напрямку, щоб кінцева мета законів та реформ, які буде прийнято у Верховній раді, пояснювалися депутатами в містах України. Планують заходи з метою обміну досвідом на міжрегіональному рівні. Нещодавно була проведена зустріч юристів зі Львову та Чернівців. Учасники проекту також запрошують до участі у заходах активну молодь, студентів різних вишів.

Івар Талло, міжнародний експерт проекту ЄС “Право-Justice”

Что мы видим – это то, что на местах иногда более ясное видение, что можно делать. На местном уровне нет такого комплекса интересов, как в центре и, поэтому, жизнь двигается быстрее. Это не означает, что в Киеве она не двигается. Двигается. Но для того, чтоб всю страну двигать – нужно, чтоб это движение было и на местах и в центре.

До проекту долучилися п’ять міст України – Одеса, Чернівці, Львів, Харків та Дніпро.  Найближчим часом у Харкові заплановані зустрічі юристів з приводу захисту прав мешканців на окупованих територіях.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.