• Среда 17.07.2019
  • Харьков +19°С
  • USD 25.86
  • EUR 29.03

Харківщина повністю забезпечена паливно-мастильними матеріалами та протиожеледною сумішшю (відео)

Общество    797
Харківщина повністю забезпечена паливно-мастильними матеріалами та протиожеледною сумішшю (відео)

Як повідомляють в облавтодорі, у зв’язку зі снігопадом на Харківщині проблем на трасах державного значення немає.

За даними синоптиків, циклон зайшов у Красноградський, Лозівський і Валківський райони опівночі. Протягом дня сніг йшов по всьому регіону. Ще відучора працівники Служби автодоріг області почали підготовку до погіршення погодних умов. Розширяли проїжджу частину за допомогою спеціальної техніки – роторів.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківської області

Усі підлеглі знаходяться на лінії, на дорозі зараз працює 228 одиниць техніки і десь до 280 чоловік технічного персоналу. 

Пріоритетними трасами є Київ-Харків-Довжанський, Чугуїв-Мілове-Куп’янськ, окружна, а також напрямки, які поєднують Харків з районними центрами.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківської області

На найбільш критичних напрямках чергує техніка Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Це, перш за все, – Кам’янка за містом Ізюм. Місто Куп’янськ, а за ним – кордон з Луганською областю. Це Покотилівка, окружна дорога. Це Валківський напрямок.

Гідрометцентр прогнозує погіршення погодних умов, але в облавтодорі запевняють, що для хвилювання причин немає. Техніка знаходиться в справному стані, область повністю забезпечена паливно-мастильними матеріалами та протиожеледною сумішшю. Штаб служби працює цілодобово. Наразі на Харківщину відправляють додаткову партію технічної солі – 30 вагонів.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.