• EUR 42.37

У Харкові відбувся матч Світової Ліги з водного поло

У Харкові відбувся матч Світової Ліги з водного поло Фото — Артем Макар

У четвертому турі чоловічої Світової Ліги з водного поло серед чоловіків збірна України в Харкові приймала Нідерланди.

Це матч групової стадії, на якій суперники грають по колу вдома і на виїзді. Українці беруть участь у цьому турнірі вперше в історії.

Напередодні двобою збірна України втратила трьох основних гравців через хворобу. Ще двоє харківських виконавців, Олександр Абрамов і Микита Апостол, приєдналися до команди в останній день, оскільки перебували на закордонних зборах. Загалом в заявці збірної було семеро харків’ян.

В першому періоді на три точні кидки гостей українці відповіли одним взяттям воріт, у другому голландці забили чотири «сухих» голи. Саме різницю у якості кидкової підготовки відмітив головний тренер збірної України Валерій Завізіон.

«Голландці дуже добре кидають по воротах, за весь матч вони не влучили в «рамку» лічені рази, — відмітив після гри український наставник. — А ми мажемо досить часто, тому що немає роботи над кидками в клубах. За три дні в збірній я з цим нічого зробити не зможу».

В третьому періоді суперники забили по два голи кожен, а заключні вісім хвилин чистого часу голландці, яких вів вперед їхній лідер Робін Ліндхут, виграли 6:2. Кінцевий рахунок на користь гостей — 15:5, це повторення цифр на табло, які було зафіксовано в матчі між цими командами у першому турі в Утрехті.

«Рахунок той самий, але сьогодні нам було набагато складніше, — визнав головний тренер збірної Нідерландів Робін ван Гален. — У нас швидше плавання і краща реалізація моментів, і тому чи не половину своїх голів сьогодні ми забили в контратаках».

В іншому матчі групи «В» іспанці на виїзді переграли греків 7:4 та зрівнялись з ними за кількістю очок, поділяючи перше і друге місця. Саме ці позиції є прохідними в наступний раунд. Голландці — треті з шістьма пунктами, Україна очок не набрала.